Rozkład zajęć teoretycznych 2022/2023

 

 

Cykl 4 letni

Klasa 1 17.45-18.30 wtorek Kształcenie słuchu

              17.00 – 17. 45 piątek Kształcenie słuchu

Dymowska Lena

Słupek Sandra

Szybiak Julia

Rebizak Elena

Koszelnik Gabriela

Pilch Wojciech

Pich Izabela

Solarz Zofia

Czekaj Kacper

Pilch Antoni

Radoń Julia

Chrapek Natalia

Hop Ksawery

Galej Julia

Kubrak Aleksandra

 

Klasa 2 wtorek 18.30 – 19.15 kształcenie słuchu

Klasa 2 piątek 14.30 – 15.15 audycje muzyczne

Klasa 2 piątek 15.20 – 16.05 kształcenie słuchu

Taslaq Dina

Dutka Karolina

Homa Zofia

Płowy Antoni

Koszela Kamila

Kleban Karolina

Myćka Aleksander

Twardy Artur

Pilch Dawid

 

Klasa 3 wtorek 16.15 – 17.00 kształcenie słuchu

Klasa 3 wtorek 17.00 – 17.45 audycje muzyczne

Klasa 3 piątek 16.15 – 17.00 kształcenie słuchu

Prokop Jadwiga

Chrobak Wiktor

Prokop Kinga

Wyskiel Kalina

Weselak Radosław

Bajda Kinga

 

Klasa 4 wtorek 19.15 – 20.00 kształcenie słuchu

Klasa 4 piątek 17.45 – 18.30 kształcenie słuchu

Klasa 4 piątek 18.30 – 19.15 audycje muzyczne

Kucab Oliwier

Fołta Jakub

Bajda Natalia

Florek Weronika

Kurasz Vanesa

Siekaniec Zuzanna

Dudek Bartosz

Kaczorowski Michał

 

Cykl 6 letni

Klasa 4a wtorek 13.45 – 14.30 kształcenie słuchu

Klasa 4a wtorek 14.30 – 15.15 audycje muzyczne

Klasa 4a piątek 13.00 – 13.45 kształcenie słuchu

Iwański Jakub

Mazur Olga

Teplicki Aleksander

Biela Karol

Wasieńko Igor

Gierula Julia

Nalazek Adrian

Siry Rafał

Kaszycka Wiktoria

Sapa Ignacy

Haryza Sebastian

 

Klasa 4b wtorek 15.30 – 16.15 kształcenie słuchu

Klasa 4b piątek 13.45 – 14.30 kształcenie słuchu

Klasa 4b piątek 14.30 – 15.15 audycje muzyczne

Lazerevic Ivan

Piejko Milena

Grochowski Adrian

Domowicz Laura

Chyłek Miłosz

Zawadzki Hubert

Pantoł Marek

Kośmider Amelia

Libowicz Lena

Piosik Filip

 

Klasa 5 wtorek 16.15 – 17.00 kształcenie słuchu

Klasa 5 wtorek 17.00 – 17.45 audycje muzyczne

Klasa 5 piątek 16.15 – 17.00 kształcenie słuchu

Karnas Damian

Koryto Amelia

Wolanin Zofia

Biały Jakub

Błońska Katarzyna

Bułdak Julia

Sawczak Oliwia

Łybacki Michał

Lubiński Kamil

Klasa 6 wtorek 19.15 – 20.00 kształcenie słuchu

Klasa 6 piątek 17.45 – 18.30 kształcenie słuchu

Klasa 6 piątek 18.30 – 19.15 audycje muzyczne

Sura Dorota

Gancarz Gabriela

Nyrka Gabriela

Gwizdała Miłosz

 

 

 

 
 

Hit Counter provided by technology news