Home »

 
 

Przydział Uczniów do grup

 

Przydział do grup kształcenia słuchu i rytmiki

 

 Grupa Ia c6 – mgr Monika Witalec:

  1. Bala Julia
  2. Burzyński Filip
  3. Piwowar Elena
  4. Domin Izabela
  5. Ulanowska Aldona
  6. Łukasik Szymon
  7. Pawłowski Miłosz
  8. Prokop Kinga
  9. Tomańska Wiktoria
  10. Tomański Bartłomiej
  11. Malinowski Jakub
  12. Kamiński Jakub
  13. Miękisz Alan
  14. Frańczak Zuzanna
  15. Biały Michał

Grupa Ib c6r – mgr Maria Prajsnar:

  1. Omelewska Marlena
  2. Omelewska Natalia
  3. Boczar Wiktoria
  4. Mudryk Mateusz
  5. Burzyńska Oliwia
  6. Szmyt Maria
  7. Mołoń Karol
  8. Jurasiński Mikołaj
  9. Dulkiewicz Jakub
  10. Tomański Sebastian
  11. Telega Tymoteusz
  12. Hadam Jakub
  13. Taslaq Omar
  14. Kamiński Bartłomiej

Grupa IIa c-6 mgr Monika Witalec

  1. Teplicki Aleksander
  2. Iwański Jakub
  3. Lazarevic Iwan
  4. Mazur Olga
  5. Chyłek Miłosz
  6. Wasieńko Igor
  7. Gierula Julia
  8. Piosik Filip
  9. Nalazek Adrian
  10. Serwatka Kacper
  11. Zawadzki Hubert
  12. Kośmider Amelia
  13. Libowicz Lena
  14. Semkiv Evelina
  15. Grochowski Adrian

Grupa IIb c-6 mgr Maria Prajsnar

  1. Biela Karol
  2. Chyłek Mirosław
  3. Haryza Sebastian
  4. Siry Rafał
  5. Wandas Lena
  6. Sapa Ignacy
  7. Gierula Aleksandra
  8. Kaszycka Wiktoria
  9. Dziepak Wiktoria
  10. Baran Laura
  11. Piejko Milena

 

Grupa III c-6 mgr Monika Witalec

Lp. Nazwisko i imię
1. Karnas Damian
2. Pantoł Marek
3. Koryto Amelia
4. Pudysz Kamila
5. Wolanin Zofia
6. Biały Jakub
7. Błońska Katarzyna
8. Bułdak Julia
9. Sawczak Oliwia
10. Pawłowska Paulina
11. Łybacki Michał
12. Lubiński Kamil

 

Grupa IV c-6 mgr Monika Witalec

Lp. Nazwisko i imię
1. Sura Dorota
2. Gancarz Gabriela
3. Nyrka Gabriela
4. Ruchlewicz Jakub
5. Ruchlewicz Konrad
6. Duda Adrianna
7. Gwizdała Miłosz

 

Grupa V c-6 mgr Maria Prajsnar

Lp. Nazwisko i imię
1. Kubrak Aleksandra
2. Chrapek Seweryn
3. Sosnowski Szczepan
4. Pawłowski Karol
5. Chrapek Natalia
6. Domin Magdalena
7. Maziarz Patryk
8. Maziarz Kamil
9. Pyś Michał
10. Szabarkiewicz Wiktor

 

Grupa VI c-6 mgr MariaPrajsnar

Lp. Nazwisko i imię
1. Myćka Aleksander
2. Polewka Kamil
3. Uryć Klaudia
4. Bembenek Milena
5. Chruścicka Kaja
6. Kłak Gabriela
7. Pałac Sylwia
8. Twardy Artur
9. Burchała Julia
10. Homa Zofia
11. Bosak Jakub
12. Grzegorzak Remigiusz

 

 

Grupa I c4- mgr Monika Witalec:

  1. Mudryk Natalia
  2. Sieńko – Majchrzak Martyna
  3. Prokop Jadwiga
  4. Chrobak Wiktor
  5. Misiewicz Hanna
  6. Wandas Michalina
  7. Bajda Karolina
  8. Wyskiel Kalina
  9. Chruścicki Jakub
  10. Gretkowska Martyna
  11. Weselak Radosław
  12. Misiewicz Michał
  13. Kijowska Daria

Grupa II c-4 mgr Monika Witalec

  1. Dańczak Emmanuel
  2. Kaczorowski Michał
  3. Kucab Oliwier
  4. Brożyna Piotr
  5. Fołta Jakub
  6. Brożyna Kamila
  7. Bajda Natalia
  8. Łach Daniel
  9. Siekaniec Zuzanna
  10. Stadnik Sandra
  11. Kurasz Vanesa
  12. Dudek Bartosz
  13. Majewska Aneta
  14. Florek Weronika
  15. Stankiewicz Martyna

 

Grupa III c-4 mgr Maria Prajsnar

Lp. Nazwisko i imię
1. Pudysz Agata
2. Szczutek Mikołaj
 3. Bujdasz Michał
4. Ostafiński Karol
5. Sieńko Kornelia
6. Pudysz Anna
7. Kwaśnicki Bartosz

 

Grupa IV c-4 – mgr Maria Prajsnar

Lp. Nazwisko i imię
1. Klepacka Wiktoria
2. Marszałek Beata
3. Sycz Sebastian
4. Wandas Aneta
5. Pilip Oliwier
6. Trzyna Gabriela
7. Hrycko Anna
8. Chrobak Mateusz
 
 

Hit Counter provided by technology news